Log in om onze prijzen te ontdekken en een bestelling te plaatsen
ADAPTABLE

Electropneumatische turbo actuator

    Deze combinatie bestaat niet.


    -


    Referentie 64052
    Barcode 808888958228
    Gewicht 0,63
    Afmeting 18,00 x 15,40 x 10,40



    Merk OEM
    LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT, OPEL, VAUXHALL 55216672
    LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT, OPEL, VAUXHALL 55225439
    OPEL, VAUXHALL 860164
    OPEL 860550
    OPEL 95516200
    OPEL 055216672
    OPEL 055225439
    OPEL 0860164
    OPEL 0860550
    OPEL 095516200
    Merk Model
    ALFA ROMEO MITO (955_), 1.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A), 70 KW, 95 CV, (01/09/2009)
    ALFA ROMEO MITO (955_), 1.3 MultiJet (955AXT1A), 62 KW, 84 CV, (01/01/2011)
    CHEVROLET AVEO Hatchback (T300), 1.3 D, 55 KW, 75 CV, (01/07/2011)
    CHEVROLET AVEO Saloon (T300), 1.3 D, 55 KW, 75 CV, (01/07/2011)
    FIAT GRANDE PUNTO (199_), 1.3 D Multijet, 51 KW, 69 CV, (01/07/2008)
    FIAT IDEA (350_), 1.3 D Multijet, 51 KW, 70 CV, (01/01/2004)
    FIAT 500L (351_, 352_), 1.3 D Multijet (199LXY1A, 199LXY11), 62 KW, 84 CV, (01/09/2012)
    FIAT DOBLO Box Body / Estate (263_), 1.3 D Multijet, 55 KW, 75 CV, (01/11/2013)
    FIAT DOBLO MPV (263_), 1.3 D Multijet (263AXC1A), 66 KW, 90 CV, (01/02/2010)
    FIAT DOBLO Platform/Chassis (263_), 1.3 D Multijet, 55 KW, 75 CV, (01/11/2013)
    FIAT PUNTO (199_), 1.3 D Multijet, 55 KW, 75 CV, (01/03/2012)
    FIAT PUNTO EVO (199_), 1.3 D Multijet, 51 KW, 69 CV, (01/07/2008 - 01/02/2012)
    FIAT PUNTO Van (199_), 1.3 D Multijet, 55 KW, 75 CV, (01/04/2008)
    FIAT FIORINO Box Body / Estate (225_), 1.3 D Multijet (225BXE1A), 70 KW, 95 CV, (01/07/2009)
    FIAT QUBO (225_), 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A), 70 KW, 95 CV, (01/07/2010)
    FIAT 500 (312_), 1.3 D Multijet (312AXE1A), 70 KW, 95 CV, (01/12/2009)
    FIAT 500 C (312_), 1.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A), 70 KW, 95 CV, (01/09/2009)
    FIAT STRADA Pickup (278_), 1.3 D Multijet (278AYR1A), 70 KW, 95 CV, (01/10/2010)
    LANCIA MUSA (350_), 1.3 D Multijet, 51 KW, 70 CV, (01/10/2004 - 01/09/2012)
    LANCIA YPSILON (312_), 1.3 D Multijet, 70 KW, 95 CV, (01/05/2011)
    OPEL CORSA D (S07), 1.3 CDTI (L08, L68), 55 KW, 75 CV, (01/07/2006 - 01/08/2014)
    OPEL CORSA D Van (S07), 1.3 CDTI (L08), 55 KW, 75 CV, (01/07/2006 - 01/08/2014)
    OPEL ASTRA J (P10), 1.3 CDTI (68), 70 KW, 95 CV, (01/12/2009 - 01/10/2015)
    OPEL ASTRA J Saloon, 1.3 CDTI (69), 70 KW, 95 CV, (01/06/2012 - 01/10/2015)
    OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10), 1.3 CDTI (35), 70 KW, 95 CV, (01/10/2010 - 01/10/2014)
    OPEL MERIVA B MPV (S10), 1.3 CDTI (75), 55 KW, 75 CV, (01/06/2010 - 01/10/2013)
    OPEL COMBO Box Body / Estate (X12), 1.3 CDTI (B05), 59 KW, 80 CV, (01/02/2012)
    OPEL COMBO Combi / Tour (X12), 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05), 55 KW, 75 CV, (01/03/2015)